ROWENTA BRUSH ACTIV COMPACT CF9110+17

BRUSH ACTIV COMPACT CF9110+17

ĽAHKÉ VYSUŠENIE VLASOV OD KORIENKOV KU KONČEKOM

ROTAČNÁ KEFA AJ V DOMÁCICH PODMIENKACH ĽAHKO ZABEZPEČÍ KVALITNÉ VYSUŠENIE VLASOV OD KORIENKOV AŽ KU KONČEKOM Kefa Brush Activ' Compact umožňuje veľmi kvalitné vysušenie vlasov v pohodlí domova. Táto teplovzdušná kefa poskytuje príkon 800 W a dva stupne nastavenia teploty/rýchlosti pre ľahké tvarovanie a bezchybnú kontrolu stylingu. Dokonalú finálnu úpravu zaistí funkcia chladného vzduchu, ktorý účes zafixuje.

Referencia : CF9110F0

NÁDHERNE VYFÚKANÉ A UPRAVENÉ VLASY BEZ NÁMAHY

Kefa Brush Activ' Compact koncentruje v kompaktnej podobe všetky potrebné možnosti stylingu a sušenia a poskytuje ľahký postup úpravy účesu, vďaka čomu budú vlasy dokonale vyfúkané a nezamotané.

Táto ľahko použiteľná rotačná kefa disponuje automatickou rotáciou, ktorá prameň vlasov navinie na kefu a umožní tvarovať účes počas sušenia, a to bez akéhokoľvek rizika zamotania vlasov.

Príkon 800 W zaisťuje vysoko kvalitné fénovanie vlasov a dve nastavenia rýchlosti/teploty ponúkajú ďalšiu kontrolu nad procesom sušenia.

Kefa spája všetky výhody jednoduchého a intuitívneho dizajnu, a to v kompaktnej forme pre väčšie pohodlie.

Balíček funkcií dopĺňa aj prúd chladného vzduchu, ktorý účes zafixuje pre dlhotrvajúce výsledky.

Technické parametre / porovnanie

Výkon 800  W
Speed / Temperature settings 2  
Air flow settings 2  
Soft air    
Functions Heating, blowing and rotating  
Bristle types Synthetics  
Barrel diameter 40  mm
Shape Round  
Automatic rotation    
Alternate rotation YES  
Hanging loop    
Brush cover    
Voltage 230  V
360°cord    
Dĺžka napájacieho kábla 1,8  m
Farby White & Purple  
Záruka 1 ROK  

Časté otázky

Výmenu vykonávajte, keď je zariadenie vychladnuté. Zabránite tak vzniku popálenín. Stlačte „kliešte“ na strane doštičiek s vysuňte ich. Pri nasadzovaní doštičiek ich nasuňte čo najďalej, skontrolujte, že sú správne nasadené, aby sa nehýbali.
Pri natáčaní prameňov používajte vždy rovnakú časť prístroja, nepokúšajte sa využiť celú jeho dĺžku. Voľnou rukou držte chladnú špičku.
Výhrevný prvok kulmy sa pri použití silno zahrieva, preto buďte opatrní a vyhýbajte sa styku s pokožkou. Pozor, aby sa šnúra nedostala do kontaktu s horúcimi časťami prístroja.
Akonáhle zvolíte požadované nastavenie, počkajte 10 minút, než dosiahne spotrebič požadovanú teplotu.
Touto funkciou sa neutralizuje statická elektrina, vďaka čomu sa vaše vlasy stanú pružnejšie a jednoduchšie sa zvlnia. Okrem toho budú vaše vlasy lesklejšie a budú odpudzovať prach.
Na bežný styling používajte kefu s veľkým priemerom a na konečnú úpravu používajte kefu s malým priemerom (vytvorenie zdôraznených kučier smerom von alebo dnu).
Vlasy musia byť čisté, nezamotané a suché, aby sa predišlo poškodeniu.
Spotrebič nechajte zakaždým vychladnúť v bezpečnostnom stojančeku. Po úplnom vychladnutí zotrite pracovnú plochu kulmy navlhčenou prachovkou. Pozor, aby voda alebo iná kvapalina neprenikla do rukoväte.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Nie. Spoločne s prístrojom nepoužívajte chemické prípravky na vlasy, aplikujte ich, až vlasy vychladnú a žehličku na vlasy už nebudete používať. Prístroj nepoužívajte ani na syntetické vlasy ako napr. predĺženie alebo parochne.
Áno. Vlasy uchopte pevne pri korienkoch do klieští, potom kliešte uzavrite, čím vlasy zafixujete na jednom mieste. Jemným pohybom prejdite kulmou až ku končekom vlasov. Výsledkom budú hladké a rovné vlasy.
Áno. Musíte vlasy omotať okolo kulmy a počkať asi 20 sekúnd, než kliešte povolíte. Tento postup niekoľkokrát opakujte po celej dĺžke vlasov. Po vychladnutí nepoužívajte kefu. Docielite tým prirodzenejšieho vlnitého vzhľadu.
Odporúčame, aby šírka kaderí nepresahovala 2-3 cm.
Spotrebič triedy I sa musí uzemniť (a má iba jednu izolačnú vrstvu). Spotrebič triedy II sa nemusí nutne uzemniť, pretože má dve odlišné a nezávislé vrstvy izolácie.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.