ROWENTA MOSQUITO PROTECT

MOSQUITO PROTECT

NEPREKONATEĽNÝ VENTILÁTOR PROTI KOMÁROM

Stojanový ventilátor Ultimate Protect: ochladzujúci a komáre odpudzujúci Ultimate Protect predstavuje neprekonateľný ventilátor pre boj proti komárom. Jeho exkluzívna funkcia využívajúca tekutý repelent zaisťuje väčšiu ochranu proti komárom a kombinácia vetráka a repelentnej ochrany optimalizuje jeho účinnosť. Vychutnajte si pocit chladivého vzduchu bez toho, aby vás obťažovali komáre!

Referencia : VU4210F0

Výhodyproduktu

Ventilátor Ultimate Protect: mimoriadna účinnosť proti komárom

Ochlaďte sa a zbavte sa komárov s ventilátorom Ultimate Protect.

Vďaka premyslenej kombinácii vetráka a tekutého repelentného prostriedku ponúka stojanový ventilátor Ultimate Protect väčšiu ochranu proti komárom s optimalizovaným rozprašovaním po celej miestnosti.

Technológia je kompatibilná s väčšinou repelentov na trhu a kvapalina v náplni vydrží celé týždne, v závislosti od používania.

Silný prúd vzduchu, tri nastaviteľné rýchlosti a automatická oscilácia poskytujú príjemný pocit ochladenia.

Tieto funkcie dopĺňa teleskopická tyč pre ľahké nastavenie výšky ventilátora a bezpečnostná mriežka odolná proti zaobchádzaniu deťmi pre pokoj bez starostí.

Technické parametre / porovnanie

Type Classic  
Model Stand  
Diameter 40  cm
Diameter (inches) 16  
Maximum height 1,45  m
Minimum height 1,15  m
Airflow max (m3/min) 55  
Airflow min (m3/min) 40  
Automatic oscillation    
Orientation    
Počet čepelí 3  
Control panel Mechanical  
Number of settings 3  
Handle    
Screen NO  
Dĺžka napájacieho kábla 1.5  m
Sound level min 54  dB(A)
Sound level max 60  dB(A)
Other ANTI MOSQUITO LIQUID  

Časté otázky

Vždy skontrolujte, v akom stave je spotrebič, zásuvka a napájací kábel. Spotrebič postavte do vzdialenosti 50 cm od ostatných predmetov (záclon, stien, rozprašovačov atď.). Pozor, aby do prístroja nevnikla voda. Nedotýkajte sa spotrebiča mokrými rukami. Pred spustením skontrolujte: či je zariadenie zostavené podľa pokynov výrobcu, je na stabilnom a pevnom povrchu a je v správnej prevádzkovej polohe (postavené na nožičkách). Skontrolujte, či napätie vašej elektrickej siete zodpovedá napätiu uvedenému na spotrebiči. Skontrolujte, či spotrebič vyžaduje zásuvku s uzemnením.
Kým spotrebič premiestnite, odpojte ho zo siete.
Zvyčajne sa spotrebič umiestňuje v miestnosti, ktorú má vetrať. Spotrebič umiestnite vo vzdialenosti aspoň 50 cm od ostatných predmetov (steny, záclony, rozprašovače atď.). Nezabúdajte, že k dostaniu sú vodorovné aj zvislé verzie. Väčšina z nich je nastaviteľná, a tak môžete svoj ventilátor zvoliť podľa priestorových možností a interiérovej dekorácie.
Áno, systém bol navrhnutý na použitie akéhokoľvek prostriedku na hubenie hmyzu v tabletách.
Než začnete s údržbou, ventilátor odpojte zo siete. Jednotku môžete čistiť jemne navlhčenou handrou. Pozor, aby voda neprenikla do jednotky. Na čistenie prednej mriežky použite vysávač. Nikdy nepoužívajte pieskové čistiace prostriedky, ktoré by mohli poškodiť vzhľad vášho spotrebiča.
Keď je táto funkcia zapnutá, ventilátor sa otáča automaticky zľava doprava a späť, fúka tak vzduch po celej miestnosti. Pokiaľ používateľ vyžaduje prúd vzduchu koncentrovaný do jedného miesta, musí sa táto funkcia vypnúť.
Tento systém využíva cirkuláciu vzduchu spôsobenú vetrákom k súčasnému šíreniu prostriedku proti komárom.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.